Powered by AVON: Street style Sarajevo

Release Date
13/03/2025
fotografije
Emina Memija
video
Admir Jusić

Sunčan dan, lagani make-up i autentičan street style – ulice Sarajeva bile su savršena kulisa za našu malu beauty revoluciju. Šetali smo gradom i zabilježili najinteresantnije modne kombinacije, dok su prolaznice zračile prirodnom ljepotom i nevjerovatnim samopouzdanjem. Naš mali znak pažnje? Poklon Avon Ultra ruževi ili olovka za usne, kao završni touch njihovom već besprijekornom izgledu.

Na sarajevskim ulicama sreli smo žene koje savršeno kombinuju ležernost i eleganciju. Ispred naše kamere pozirale su žene iz BiH, Kine, Turske. Sreli smo umjetnice, glumice, pravnice, marketing managerice, profesorice, kostimografkinje… Njihov stil priča priču o autentičnosti, individualnosti i hrabrosti da budu ono što jesu. A baš takav je i novi Avon Ultra ruž, dugotrajne postojanosti i savršenog osjećaja na usnama. Jer pravi make-up treba da traje – baš kao i vaše samopouzdanje. Nijansa koju odaberete ne ostaje samo na vašim usnama, već postaje dio vašeg stila, vaše energije i vašeg samopouzdanja.

Na kraju dana, moda i ljepota nisu samo o odjeći i make-upu – to je način na koji nosimo sebe kroz svijet. I zato, dodajte malo boje svom danu, jer uz pravi ruž i osmijeh, sve je moguće!

 



Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.