Almas objavio pjesmu SAMO TI I JA čiji tekst su napisali Milan Mladenović i Margita Stefanović

Datum objave
11/05/2023

Nakon nedavne promocije albuma Krug i posljednjeg singla za pjesmu Sjene okova, Almas Smajlović je u saradnji sa Jasminom Vesnićem objavio pjesmu Samo ti i ja čiji su autori teksta Milan Mladenović i Margita Stefanović, članovi nekadašnjeg legendarnog benda Ekatarina Velika.

Jasmin Vesnić, veliki poklonik djela Milana Mladenovića, došao je na ideju da napiše muziku za tekst koji je prvi put objavljen u knjizi Dečak iz vode, ali nikada ranije muzički obrađen. Uz saglasnost i odobrenje zadužbine Milana Mladenovića, Almas je na svojstven način otpjevao pjesmu, a ekipi je se također pridružio sarajevski gitarista i producent Dino Šukalo.

– Ovo je naš spomen Ekatarini Velikoj, nadamo se da ćemo bar na trenutak oživjeti Milana & Magi ljudima koji su ih voljeli i odrastali uz njihove bezvremenske pjesme, poručuju Almas i Jasmin.

Spot je režirao Admir Švrakić, a u glavnim ulogama se pojavljuju članovi benda Srklet kao i model Azra Kavazović.

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

možda će vas zanimati
Matt Weber 30 godina fotka zaljubljene njujorške parove